قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت گروه آموزشی پژوهشی تا بیکران

قوانین و مقررات سایت – ما در سایت گروه آموزشی پژوهشی تا بیکران تلاش می کنیم; تا جدیدترین و کاربردی ترین مطالب دست اول با موضوعات موفقیت ( ان ال پیموفقیت فردیازدواج موفقتربیت فرزند); را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم

وب سایت گروه آموزشی پژوهشی تا بیکران کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند; و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است.; این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه می‌باشد .

مهم ترین موضوعات

  • لطفاً اطلاعات خصوصی و یا مواردی همچون شماره تماس،; اطلاعات شخصی و شماره پیگیری خرید خود را در بخش نظرات به نمایش قرار ندهید.
  • ضمنا کلیه محصولات تصویری ارائه شده توسط گروه آموزشی_پژوهشی تا بیکران; به مدت یک ماه دارای گارانتی برگشت کامل وجه در صورت عدم رضایت مشتری می باشد.
  • در حال حاضر فقط واریز وجه به حسابهای اعلام شده به نام فرشید پاکذات مورد تایید می باشد; لذا لطفا از واریز وجه به هر حساب دیگری خودداری فرمائید.; در صورت واریز وجه به حساب به نامهای سایر اشخاص مسولیت به عهده خریدار می باشد.
  • جهت ارتباط بهتر و پاسخگوئی بهتر ما لطفا آدرس ایمیل خود را با دقت; و به صورت صحیح در بخش عضویت وارد کنید.
  • هر گونه تبلیغ توسط کاربران در قسمت نظرات و سایر قسمتها ممنوع میباشد; و گروه آموزشی_پژوهشی تا بیکران نیز هیچگونه مسولیتی در مورد تبلیغات غیر رسمی کاربران در قسمت نظرات ندارد.

محصولات گروه آموزشی پژهشی تا بیکران

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت گروه آموزشی پژهشی تا بیکران را دارند،; باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید; و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

همراهان عزیز برای عضویت در سایت گروه آموزشی پژهشی تا بیکران باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.; در این مرحله باید نام کاربری و ایمیل خود را وارد کرده و آن را حفظ نمایید،; همچنین درصورت فراموشی رمز می توانید در سایت برای بازنشانی رمز اقدام نمایید.
عضویت در سایت گروه آموزشی پژهشی تا بیکران رایگان می باشد.

بند ۲

مراحل خرید از سایت گروه آموزشی پژهشی تا بیکران توسط کاربر

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار.

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک; و یا شماره تلفن همراه معرفی شده توسط گروه آموزشی پژهشی تا بیکران.

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط گروه آموزشی پژهشی تا بیکران با پیک یا پست صورت میگیرد.

بند ۳

حق امتیاز کلیه کالاهای سایت گروه آموزشی پژهشی تا بیکران برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده; و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها حرام و غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند ۴

شرکت اطلاعات زیر را به‌ منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

  •  مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
  •  تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
  •  مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۵

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود; ایمیل حاوی کد خرید از گروه آموزشی_پژوهشی تا بیکران به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 

گروه آموزشی پژوهشی تا بیکران

 

قوانین و مقررات سایت

1 دیدگاه در “قوانین و مقررات

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.