تیپ های شخصیتی کاری

تیپ های شخصیتی کاری

تیپ شخصیتی کاری – هر انسانی برای ثروتمند شدن استراتزی ذهنی خاص خود را دارد; و اگر شغل خود را متناسب با آن انتخاب کند ثروتمند شدن او بیش از پیش ساده میشود و خیلی راحت به ثروت میرسد.
واگر شخص طبق آن استراتزی ذهنی، مناسب شیوه ی خود و شغل خود را انتخاب نکند; احتمال این که شکست بخورد زیاد است.

این استراتزی های ذهنی به ۸ تیپ شخصیتی کاری تقسیم میشوند:

که در مورد هر کدام در این مقاله بحث و برسی میشود

تیپ اول: خلق کننده ها

این افراد ایده های خیلی خوبی به ذهنشان میرسد; و میتوانند چندین منبع را برای ایده پردازی خودشان بصورت هم زمان استفاده کنند.این افراد وقت و فکر و ذکرشان را صرف ممکن کردن ایده ها میکنند.; افرادی همچون استیو جابز جزء این تیپ شخصیتی میباشند.

تیپ دوم:  : ارائه دهنده ها

این انسان ها فکر و ذکر و عشقشان نمایش دادن خود به مردم; و توضیح دادن موضوعات و مباحث مربوط به خود به مخاطبان است .

مردم خیلی زود به سمت آنها جذب و کشیده میشوند; و با این کار فروش های قابل توجهی از محصول و کمپانیشان بین مردم انجام میدهند.; بازیگران و خواننده ها با متمرکز کردن ذهن مردم به یک برند و یا کار شایسته،; مردم را به سمت محصول خود هدایت میکنند .

تیپ شخصیتی

تیپ شخصیتی سوم :حامی ها

این افراد با همه سریع دوست میشوند و به همه افراد علاقه ی خاصی نشان میدهند; و بسیار ریزبین میباشند و بعد از دیدن یک فرد میتوانند تمام خصوصیات شخصیتی آن شخص را بگویند.; راه ثروتمند شدن این افراد از دوست شدن و ارتباط با مردم است،این افراد مانند مدیران بزرگ تیم ها در گوشزد کردن ارزش های افراد به آنها شگرد و تبحر خاصی دارند.

این افراد خیلی خوب با مشتریان و مخاطبان ارتباط برقرار میکنند; و با آنها دوست میشوند و افراد بسیار مناسبی برای مدیریت همایش ها، ارگان ها ، شرکت ها،ۀ کمپانی ها و جشنواره ها هستند.

تیپ شخصیتی چهارم: واسطه ها

این افراد به دنبال کسانی میگردند که با آنها معامله کنند; و اکثرا قصدشان از ارتباط برقرار کردن و دوستی، معامله کردن است.; این افراد در مذاکرات و دعوت افراد به منزل و جوش دادن یک معامله تبحر و شگرد بی نظیری دارند .

تیپ شخصیتی پنجم: معامله گر ها

این افراد به کلی در زمان حال زندگی میکنند و جزئیات را خیلی زیرکانه برسی میکنند; و از این کار بسیار لذت میبرند و همیشه دوست دارند کاری را که شروع میکند قبل از شروع کردن، به پایان برسانند.; بهترین شغلی که به این افراد توصیه میشود، بورس میباشد; چون با ریزبینی و برسی جزئیات بازار فروش های خیلی خوبی انجام میدهند.

تیپ شخصیتی ششم: صبر کننده

این افراد خیلی با صبر و حوصله هستند و تمام کارها را دقیق; و از روی صبر و حوصله انجام میدهند; و قدرت خارق العاده ای در پیش بینی فرصت های سرمایه گذاری دارند; و نیز عاشق این هستند که آینده یک ملک، محصول، شرکت و یا نمایندگی را پیش بینی کنند; و سپس با صبر و حوصله شروع به تجزیه تحلیل بر روی فرصت های سرمایه گذاری میکنند،; این افراد بیشتر به شغل املاک علاقه مندند.

تیپ های شخصیتیتیپ شخصیتی هفتم: حساب گر

این افراد استعداد خارق العاده ای در بهینه سازی یک سیستم دارند; و خیلی خوب هزینه های اضافی را شناسایی میکنند; و خیلی خوب هزینه های واجب و سرمایه گذاری ها را افزایش میدهند; و با استفاده از این تواناییشان میتوانند در سیستم خود بسیار ثروت مند شوند و یا بسیاری را ثروتمند سازند.

تیپ شخصیتی هشتم: سازنده

این افراد همان بچه های کودکی هستند که عاشق این هستند; که همه چیز را خراب کنند تا از درون آن سر در بیاورند و دوباره آن را بسازند; و اصطلاحا دوست دارند که یک چیز را به گونه ای دیگر بسازند.; این افراد میتوانند به افرادی تبدیل شوند که وارد یک سیستم از کار افتاده شوند; و درون آن تحولی ایجاد کنند که ان سیستم به نحوی شگرف متحول شود .

دوستان عزیزم ما انسان ها با شناخت تیپ شخصیتی کاری خودمان; که بیشتر به درد کدام شغل ها میخوریم; و انتخاب آن شغل برای خود چندین گام به ثروت نزدیک شده ایم; و خیلی راحت تر در کاری که به ان علاقه داریم موفق و ثروتمند میشویم.; امیدوارم که شما دوست عزیزم با خواندن این مقاله توانسته باشی; توانایی و شغل مورد علاقه ات را پیدا کرده و در مسیر ثروت قرار بگیری.

 

لطفا در صورت مفید بودن این مقاله جهت استفاده ی دوستان و کمک به ما;و دیگران مطلب را با کلیک روی آیکون های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 

ایمان طوسی

 

تیپ های شخصیتی کاری