شبکه تا بیکرانی ها

کلیپ های ارسالی تا بیکرانی ها

کلیپ های ارسالی تا بیکرانی ها

کلیپ انگیزشی – کلیپ های ارسالی

سلام دوستان خوب و عزیز

در این قسمت می توانید کلیپ های تصویری انگیزشی ارسالی تا بیکرانی ها را مشاهده کنید.

 

ارسال کلیپ شما

 به آی دی تلگرام @auoobp

 

و یا به آدرس ایمیل

tabikarang @gmail.com

 

 

طی روزهایآینده کلیپ های شما در این صفحه قرار خواهد گرفت.

[scrolling_box display=’category’ category=’100′ count=’-1′ items=’4′ rows=’4′]

 

کلیپ انگیزشی

10 دیدگاه در “کلیپ های ارسالی تا بیکرانی ها

 1. سلام و خدا قوت
  خواستم یه تشکر ویژه داشته باشم خدمت استاد پاکذات غزیز و گروه تا بیکران
  ممنون بابت اینکه نیازهای همه افراد رو در نظر میگیرید
  متنی، تصویری، شنیداری و …
  این نشان دهنده حرفه ای بودن و تخصص شماست
  پاینده باشید

 2. Meisam Ghasemi:افراد موفق هیچگاه نمیگذارند که اوضاع و شرایط بیازاردشان.به هنگام مواجهه با بزرگان گذشته میبینی اوضاع و شرایط آنها نیز بهمین دشواری و اغلب حتی دشوارتر از معاصران بوده است.!اما این فقط سبب شد تا برای دستیابی به نیروی درونشان ژرفتر روند.
  آن بزرگان اعتقاد راسخ داشتند که میتوانند امور بزرگ را به انجام برسانند.همه آنها که دولتمند شدند، عمیقا معتقد بودند که میتوانند دولتمند شوند. و بهمین دلیل کامیاب شدند.

  خیلی از مردم و حتی شاید خود من گاهی با بی انصافی تمام در مورد بعضی از افراد فکر میکردیم که فلانی شرایطش خوب بوده که رسیدهشانس داشتهدور و بریاش آدمای پایه ای بودند 
  ولی من…من…و هزاران توجیه دیگه که فقط خودمونو آروم کنیم
  ولی وقتی نگاهی عمیقتر به زندگی این افراد میکنیم میبینیم که حتی این افراد شرایط بسیار بسیار سخت تری از ما داشتند!ولی…خم به ابرو نیاوردند و ما فقط الانشون رو میبینیمالان موفق اون شخص…موفق شدند، چون دیوانه وار اعتقاد داشتند که میرسن…یادت باشهالماس تحت فشار زیاد الماس شده…شده سختترین جسم روی زمین…مث تو…مث من…اره دوست منمث من و تو…

 3. ?انگیزشی?

  اگه مثبت فکر نکنیم چی می شه؟ یک آزمایش ساده، همین آلان هرجا که نشستین پای راستتون رو از زمین بلند کنین و در جهت عقربه های ساعت بچرخونین. حالا با دست راستتون تو هوا حرف “ع” رو بنویسین. دیدین، جهت حرکت پاتون عوض شد ! می دونید چرا؟ چون وقتی می خواهید حرف “ع” رو بنویسین، ذهن شما در جهت خلاف عقربه های ساعت حرکت می کنه. به همین دلیل پاتون ناخودآگاه جهتشو عوض می کنه تا با ذهنتون هماهنگ عمل کنه. اینو گفتم که یادتون باشه وقتی دارین منفی فکر می کنین، بدونین که ناخوداگاهتون بر علیه شما می شه و شروع می کنه به رفتار منفی حتی اگه شما نخواسته باشین! اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید.
  ✍مارسی شيموف
  ⭕ @wikidars ⭕

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.