روانشناسی بزرگان

روانشناسی بزرگان – کلیپ انگیزشی

روانشناسی بزرگان

روانشناسی بزرگان – کلیپ انگیزشی ارسالی شبکه تا بیکرانی ها

از عظمت و بزرگی نترس. بعضیا بزرگ به دنیا میان، بعضیا بزرگی رو به دست میارن،; و بعضی دیگر بزرگی به اونا اعتقاد پیدا می کنه!

ویلیام شکسپیر – شب دوازدهم

کریستین رونالو

آیا شما الان بزرگترین فوتبالیست دنیا هستی؟; بله اینجوری فکر می کنم. توی ذهنم من همیشه بهترینم.; برام مهم نیست مردم چه فکری دارن، چیزایی که می گن، توی ذهنم; نه تنها امسال، بلکه همیشه، من همیشه بهترینم.همیشه همینو می گم.

قهرمان مبارزه

می دونستم قراره چه اتفاقی بیفتته، می دونستم قراره به اینجا برسم.; کار اونا نبوده، سال ها و زمان های پر استرس زیادی رو گذرندم، و من بهشون ثابت کردم که اشتباه می کنن،; تو باید روی قدرت خودت شرط بندی کنی، و اصلا برات مهم نباشه که چه مزخرفی می گه.

اگه می خوایش، اگه لباساس پر زرق و برق رو می خوای،; اگه می خوای جت بخری، اگه می خوای کاری انجام بدی انجام بده،

روانشاسی بزرگان

بروس لی

وقتی به اطرافم نگاه می کنم،‌همیشه به چیزی یاد می گیرم،; و اون اینه که همیشه خودت باش، و خودت رو نشون بده،; به خودت اعتقاد داشته باش، نرو بیرون و دنبال یه شخصیت موفق نگرد،; که بخوای مثل اون باشی،

هنوزم احساس می کنم که می تونم بهتر باشم،; هنوز اهدافی دارم که براشون تلاش کنم، هرگز فقط به چیزهایی که بدست اوردم راصی نمیشم،; درسته که واسم خیلی موفقیت آمیز بوده، هنوز احساس می کنم چیزای زیادی دارم که باید ثابتشون کنم.

آدمای موفق پر از چیزای جورواجورند، کسایی هم هستن; که به اطراف و کسایی که تحسین میشن نگاه می کنن، و میگن:; خوب منم می خوام تحسین بشم، خوب پس چرا مثل اونا رفتار نکنم؟; و بعد فهمیدن که رفتار کردن مثل اونا اصلا غیر ممکن نیست. اگه داری توی دنیا….

برای دیدن این کلیپ روی عکس زیر کلیک کنید.

 

[us_iconbox icon=”fa-battery-full” title=”همه کلیپ های انگیزشی” title_size=”20PX” link=”url:http%3A%2F%2Ftabikaran.com%2Fsendclip%2F|title:%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%BE%20%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2%D8%B4%DB%8C|target:%20_blank|”][/us_iconbox]